Zebranie pracowników Katedry

30 czerwca odbyło się krótkie robocze spotkanie pracowników Katedry Kultury Słowian Wschodnich UJ, na którym omówione zostały postulaty studentów dotyczące programu studiów filologicznych na specjalności filologia rosyjska i kultura Rosji i narodów sąsiednich.

W wyniku metodycznej analizy ankiet wydaje się, iż znaczna część zgłaszanych propozycji i zastrzeżeń studentów może zostać uwzględniona nie tyle poprzez generalną zmianę programu studiów, co dzięki właściwemu merytorycznemu i metodycznemu podejściu do prowadzonych zajęć.

Zebrani ustalili, iż zgodnie z dotychczasowymi doświadczeniami i sygnałami ze strony studentów, faktycznym zmianom powinien zostać poddany program studiów KRINS na studiach uzupełniających magisterskich.

Druga część spotkania została przeznaczona na dyskusję wokół pracy dydaktycznej oraz naukowej pracowników Katedry.

Data opublikowania: 04.07.2016